Czyszczenie nagrobków – m

DYŻUR TELEFONICZNY codziennie od 7:00 do 21:00 | 608 353 008 lub 17 85 86 514
OFERTA

Czyszczenie nagrobków

W ramach usług kamieniarskich zajmujemy się wykonywaniem pomników, piwnic pod groby i liternictwem. Oferujemy przy tym konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji zamówień. Z chęcią dzielimy się fachową wiedzą z dziedziny kamieniarstwa i pomagamy wybrać klientom optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy indywidualną realizację zamówień, staramy się dopasować do Państwa upodobań i oczekiwań oraz możliwości finansowych.
CZYSZCZENIE NAGROBKÓW
Świadczymy usługi profesjonalnej renowacji nagrobków.
Zajmujemy się zarówno ich kompleksowym odnawianiem, jak i częściowym poprawianiem stanu
pomnika m.in. przez jego prostowanie. Dzięki naszej renowacji nawet wiekowe nagrobki znowu
zaczną się doskonale prezentować. Dążąc do takiego efektu, oferujemy:

  • dorabianie i podklejanie poszczerbionych elementów nagrobków z granitu czy innego rodzaju kamienia,
  • renowację liter na tablicach,
  • podnoszenie zapadniętego nagrobka,
  • czyszczenie mechaniczne nagrobków.

Posiadamy fachową wiedzę na temat tego, jakich środków chemicznych należy użyć do czyszczenia danego typu kamienia, tak by nie zniszczyć płyty. Bez wątpienia czyszczenie grobowych pomników wpływa pozytywnie na ich trwałość, z tego względu zalecamy regularną pielęgnację.

W ramach oferty czyszczenia mechanicznego zajmujemy się usunięciem chwastów oraz liści czy gałęzi zalegających na pomniku. Oczyszczamy nagrobki z wierzchniej warstwy brudu, a także usuwamy cięższe plamy z wosku i rdzy. Dbamy również o metalowe elementy, np. litery na tablicy, zabezpieczając je przy okazji przed śniedzią. Ponadto wypełniamy wszelkie szczeliny w pomniku specjalnym preparatem lub klejem.

czyszczenie nagrobków