Nagrobki dziecięce – m

DYŻUR TELEFONICZNY codziennie od 7:00 do 21:00 | 608 353 008 lub 17 85 86 514
 
OFERTA

nagrobki dzieciece

W naszej ofercie znajdą Państwo także nagrobki dziecięce. Wykonujemy zarówno pomniki klasyczne o prostych profilach, jak i zdobione, z asymetrycznymi bokami i grawerunkami. Gotowe modele, nadające się od razu do montażu, mogą Państwo obejrzeć na naszych ekspozycjach w Rzeszowie.
NAGROBKI DZIECIĘCE
Oferujemy Państwu nagrobki dziecięce, zarówno gotowe modele, jak i pomniki wykonywane według indywidualnych wytycznych Klienta. Pomagamy w dobraniu tablicy napisowej, proponując m.in. litery piaskowane, kute i metalowe nakładane – ze stopu brązu lub stali nierdzewnej. Wyposażamy groby także w dodatkowe ozdoby takie jak: krzyże, wazony, lampiony czy zdjęcia.

Starając się jak najbardziej odciążyć Państwa w tych trudnych chwilach, zapewniamy także transport na wystawy naszych nagrobków w Rzeszowie oraz na cmentarz w celu dokonania niezbędnych pomiarów. Zajmujemy się także montażem.

Jaki rodzaj nagrobka dziecięcego wybrać?

W tych trudnych chwilach pomożemy Państwu przy wyborze rodzaju nagrobka dziecięcego.

Standardowe pomniki dla dzieci przyjmują wysokość 20-25 cm. Mogą być wykonane w różnym kształcie, w tym m.in. z krawędziami prostymi i profilowanymi, w formie samej płyty lub z tablicą napisową. Najistotniejsz jest jednak wybór materiału, od którego zależy trwałość mogiły.

Wszystkie nasze nagrobki wykonane są z kamieni naturalnych. Zazwyczaj polecamy nagrobki z granitu, które są najbardziej odporne na wahania temperatury i wilgoci.

Możemy zaproponować Państwu groby z marmuru i trawertynu.

nagrobki pojedyncze