Nagrobki podwójne – m

DYŻUR TELEFONICZNY codziennie od 7:00 do 21:00 | 608 353 008 lub 17 85 86 514
 
OFERTA

nagrobki podwojne

Wykonujemy także nagrobki podwójne, a zwane też rodzinnymi – o standardowych rozmiarach 210 x 160 cm lub wedle indywidualnego projektu Klienta. W tym drugim przypadku prosimy o ustalenie jego zgodności z administracją cmentarza. Ostateczny projekt zatwierdzimy po dokonaniu niezbędnych pomiarów na miejscu pochówku. Zapraszamy także do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty nagrobków urnowych, w tym zarówno pojedynczych, jak i rodzinnych.
NAGROBKI PODWÓJNE
Nagrobki podwójne, znajdują zastosowanie jako groby rodzinne, gwarantując w przyszłości spoczynek bliskich osób obok siebie.

Typowe nagrobki podwójne mają zazwyczaj wymiary 210x160cm, maksymalne zaś 240×200 cm, jednak możliwe jest wykonanie pomnika o indywidualnych parametrach.

W przypadku realizacji nagrobka podwójnego, zalecamy wcześniej
zgłosić się do administracji cmentarza w celu ustalenia dopuszczalnych wymiarów grobu, w tym szczególnie długości i szerokości podstawy.

W ramach naszych usług oferujemy Państwu dokonanie wszelkich niezbędnych parametrów na miejscu pochówku, wykonanie nagrobka oraz jego montaż.
Przed realizacją zamówienia sugerujemy Klientom odwiedziny w jednej z naszych trzech ekspozycji w Rzeszowie.

Fundament nagrobka podwójnego

Fundament nagrobka podwójnego uzależniony jest od rodzaju grobu. W przypadku grobów murowanych pomnik możemy postawić albo na grobowcu lub na otaczającym go fundamencie. W tym pierwszym przypadku parametry podstawy nagrobka powinny być równe długości i szerokości wymurowanej piwnicy, a w drugim przypadku znacznie większe.

nagrobki pojedyncze