DYŻUR TELEFONICZNY codziennie od 7:00 do 18:00 +48 608 353 008 lub +48 17 85 86 514
Aby pamięć o naszych bliskich trwała wiecznie...

Nagrobki Podwójne

Znajdź spokój dla bliskich z naszymi podwójnymi nagrobkami – idealne połączenie nowoczesności i tradycji, z możliwością dostosowania do indywidualnych wymagań.

Nagrobki podwójne - rodzaje

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór podwójnych nagrobków granitowych, różniących się wymiarami, kolorem, oraz detalami dekoracyjnymi. Wybierając, warto rozważyć przyszłe potrzeby pochówku dodatkowych osób w tym samym grobie.

Nagrobek granitowy z trzema elementami nakrywy

Składa się z trzech części nakryw przy czym:

Nagrobek granitowy z dwoma elementami nakrywy

Posiada dwie nakrywy przy czym są różne możliwości ich ustawienia:

Zastosowanie

Nagrobki na piwnicę – stosuje się głównie do piwnic wieloosobowych, których szerokość utrudnia zamontowanie nagrobka pojedynczego.

Nagrobki ziemne – w tym przypadku należy osadzić nagrobek na solidnym fundamencie wykonanym specjalną techniką, który zapewni mocne wsparcie i stabilność całego nagrobka.

Podejmij właściwą decyzję

Kiedy wybrać nagrobek podwójny?

Nagrobek podwójny należy wybrać przede wszystkim w przypadku szerokiej piwnicy, w której chowamy 2 trumny obok siebie. W tym przypadku nagrobek pojedynczy będzie zbyt mały. Nagrobek podwójny będzie mógł oprzeć się na ściankach piwnicy dzięki czemu będzie to bezpieczniejsze dla całej konstrukcji.

Kiedy mamy bardzo duży teren. Wtedy jeśli tylko budżet na to pozwoli można śmiało pochylić się nad decyzją o zakupie dużego nagrobka, który ładnie się wkomponuje w duży teren. W przypadku dużego terenu małe nagrobki sprawią wrażenie pustej przestrzeni dookoła nagrobka.

Kiedy spodoba się nam wzór nagrobka podwójnego bardziej niż nagrobka pojedynczego.

Podejmij dobrą decyzję

O czym warto pamiętać przy wyborze nagrobka granitowego podwójnego?

Przede wszystkim warto pamiętać, że ceny nagrobków granitowych podwójnych będą wyższe niż pojedynczych przy uwzględnieniu tego samego koloru. Warto więc przemyśleć czy to będzie dobre i konieczne rozwiązanie. Nasi doradcy pomogą wybrać optymalne rozwiązania, aby byli Państwo usatysfakcjonowani i dostali najlepszy nagrobek w najlepszej cenie.

Z pewnością podwójny nagrobek będzie mógł pomieścić większą tablicę napisową. Do tego typu nagrobków możemy zaproponować także tablice napisowe podwójne, składające się z dwóch części. Po jednej stronie można wypisać część pochowanych osób i po drugiej stronie kolejne pół.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Wybierzemy najlepszy dla Państwa nagrobek i zaproponujemy cenę, która do razu się Państwu spodoba. Nasz profesjonalizm sprawi, że bliskie dla Państwa osoby zostaną pochowane w pięknym nagrobku. Zadbamy też o odpowiednią jakość obsługi, aby czuli się Państwo w pełni komfortowo w całym procesie powstawania nagrobka od wyboru granitu aż do końcowego efektu.

Galeria

Opinie klientów

Zobacz co inni klienci sądzą o współpracy z nami

Lucja Pasek
Lucja Pasek
2023-12-29
Zlecenie wykonane starannie, szybko i zgodnie z oczekiwaniami. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam.
Krzysztof Kiedrzyński
Krzysztof Kiedrzyński
2023-12-23
Polecam ten zakład że względu na staranność wykonanych prac, informowanie na bieżąco o etapach roboty (zdjęcia), dyspozycyjność właściciela firmy, przystępne ceny.
Jan Muzyka
Jan Muzyka
2023-12-23
Staranność wykonania, terminowość, ceny przystępne, dyspozycyjność szefa w kontaktach , miła załoga _ Zakład godny polecenia.
Izabela Zimirowicz
Izabela Zimirowicz
2023-12-17
Serwis był wykonany bardzo dobrze. Termin dotrzymany. Firma godna polecenia. Dorota.
Aneta Szczepańska
Aneta Szczepańska
2023-12-15
Szczerze polecam! Solidnie, szybko i co najważniejsze, stały kontakt z firmą (zdjęcia i powiadomienia jak postępuje praca i co zostało zrobione).
achaja
achaja
2023-12-12
Dobra robota, piękny grawer wykonany nietypową, starą czcionką. Polecam????
Ewa Pohorecka
Ewa Pohorecka
2023-12-11
Serdecznie polecam. Znakomita współpraca i wykonanie. Wszystko szybko, z odpowiednim doradztwem i życzliwością. Mieszkam poza Rzeszowem więc większość decyzji i modyfikacje były zdalne. Praca była trudna, bo na starym, wielkim grobowcu trzeba było dobrać i postawić zgrabną i proporcjonalną attykę. W czasie pracy zmieniałam koncepcję. Spotkałam wielką cierpliwość i profesjonalizm we wszystkich zleconych pracach. Polecam serdecznie i pozostaję z wdzięcznością
Janusz Piejko
Janusz Piejko
2023-12-11
Gorąco i z przyjemnością polecam firmę Profil Granit. Nagrobek i kostka wokół nagrobka wykonane profesjonalnie, starannie i co najważniejsze w terminie. P.Dariusz na bieżąco informował nas o przebiegu prac przesyłając zdjęcia. Jeszcze raz podkreślam firma super!!!! Tylko firma Profil Granit!!!
Ga P
Ga P
2023-12-07
Przyjemna i profesjonalna obsługa, która służy swoją radą. Sama usługa szybko i bardzo dobrze wykonana. Polecam
Bernadetta Kozak
Bernadetta Kozak
2023-12-07
Bardzo polecam tą firmę. Miła obsługa klienta oraz solidna praca godna polecenia. ????

Zapraszamy na ekspozycję nagrobków w Rzeszowie

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością umówimy się z Państwem na indywidualne spotkanie aby zaprezentować nasze nagrobki granitowe i aby ustalić szczegóły ich wykonania.

Nasze nagrobki granitowe zobaczysz na ekspozycji, która znajduje się w Rzeszowie przy wjeździe na cmentarz Wilkowyja.

Wystawa czynna:
Pn.– Pt. 8-16 Sob 8-14
Formularz wyceny

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami. wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.