O nas

DYŻUR TELEFONICZNY codziennie od 7:00 do 21:00 | 608 353 008 lub 17 85 86 514
O NAS

O nas

 
CO ROBIMY

PROFIL GRANIT to firma, która tworzy solidne nagrobki. Nasze usługi kamieniarskie oferujemy od 2004 roku. Jesteśmy firmą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem i tradycjami. Solidnie projektujemy i tworzymy nagrobki z granitu. Od ponad 10 lat wykonujemy nagrobki pojedyncze, podwójne, nagrobki dziecięce oraz nagrobki urnowe. Wykonujemy zlecenia opierając się na własnych projektach lub projektach naszych klientów. Naszym dużym atutem jest dodatkowa możliwość wykonania elementów budowlanych. Wykonujemy prace ziemne i betonowe takie jak: fundamenty, chodniki betonowe, chodniki granitowe, kostki brukowe i granitowe, piwnice pod nagrobki, piwnice na trumny i urny. W naszej ofercie oprócz usług kamieniarskich znajduje się również szeroki wybór ławeczek, flakonów i mis granitowych.

Oferujemy tablice pamiątkowe, a na nich usługę grawerowania liter ornamentów, postaci, a także wizerunków, czyli podobizn twarzy zmarłego. W zakres usługi liternictwa nagrobnego wchodzi również grawer na krzyżach. W naszej ofercie można wybrać krzyże i litery ze stali nierdzewnej lub mosiądzu. Zajmujemy się likwidacją starych nagrobków. Usługa obejmuje wyburzenie grobowców, a co najważniejsze wywiezienie gruzu.

Przebieg naszej pracy opieramy na szczegółowej wycenie, którą zawsze przygotowujemy przed przystąpieniem do realizacji każdego zamówienia. Do zakresu naszych usług należy również ustalenie wszystkich szczegółów dotyczących nagrobków z administracją cmentarza.

Jesteśmy firmą, która ma na uwadze dbanie o jakość i estetykę tworzonych produktów.
Szczególną uwagę zwracamy na każdy, nawet najdrobniejszy element, to właśnie dzięki temu cieszymy się świetną renomą, którą potwierdzają opinie naszych zadowolonych klientów. Gwarantujemy trwałość naszego wykonawstwa, w tym ich wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych. Korzystając z naszych usług dokonują Państwo jednorazowej inwestycji.