NAGROBKI DZIECIĘCE

Oferujemy Państwu pięknie wykonane nagrobki dziecięce, które wykonujemy na indywidualne zlecenie. Dopasowujemy ich wygląd do Państwa preferencji, aby w 100% Państwa usatysfakcjonować. Pomagamy w dobraniu tablicy napisowej, proponując m.in. litery piaskowane, kute i metalowe – ze stopu brązu lub stali nierdzewnej.
Starając się jak najbardziej odciążyć Państwa w tych trudnych chwilach, zapewniamy także transport na wystawy naszych nagrobków w Rzeszowie oraz na cmentarz w celu dokonania niezbędnych pomiarów. Zajmujemy się także montażem nagrobka.

Ceny nagrobków są ustalane indywidualnie i zależą głównie od wybranego koloru i wielkości nagrobka.

Dysponujemy także galanterią nagrobkową – flakonami, lampionami, oraz krzyżami i innymi ozdobami.

Jaki rodzaj nagrobka dziecięcego wybrać?

Standardowe pomniki dla dzieci przyjmują wysokość 20-25 cm. Mogą być wykonane w różnym kształcie, w tym m.in. z krawędziami prostymi i profilowanymi, zakończone fazą lub ćwierćwałkiem.  Wzory nagrobków mogą przybierać formę zarówno sarkofagu bez tablicy oraz nagrobka z tablicą napisową.

Wszystkie nasze nagrobki dziecięce wykonane są z granitu, a więc kamienia naturalnego.
Granit jest odporny na wahania temperatury i wilgoci oraz na inne warunki atmosferyczne i inne uszkodzenia mechaniczne.

nagrobki dziecięce w kolorze kashmir na cmentarzu w Rzeszowie

Nagrobki dziecięce - o czym warto pamiętać przy ich wyborze?

Przy wyborze nagrobka dziecięcego warto jest zwrócić uwagę na wzór nagrobka oraz kolor. Dysponujemy wieloma pięknymi nagrobkami z tablicami w kształcie serca, lub o dowolnym innym kształcie. Doskonale sprawdzają się delikatne jasne kolory. Polecamy także galanterię w postaci np. różyczek tudzież aniołków. Są to odlewy z brązu, srebra, złota lub odlewy z tworzywa sztucznego pokryte złotą, srebrną lub inną farbą. Zdecydowanie upiększy to nagrobek.

Zachęcamy do kontaktu. Zaprojektujemy dla Państwa najwyższej klasy nagrobek w dobrej cenie. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby czuli się Państwo komfortowo.

 

Nagrobki dziecięce – to wymaga wyjątkowej obsługi klienta

Kiedy do naszej firmy przychodzi klient, który potrzebuje postawić nagrobek dziecięcy, wiemy, że należy obsłużyć go w najbardziej profesjonalny i delikatny sposób. Chcemy aby każdy czuł się nas w pełni komfortowo. Wiemy, że pojawiają się emocje, dlatego też nasi specjaliści ds. obsługi klienta będą wyjątkowo pomocni i zajmą się Państwem jak należy. Wysoka jakość obsługi to nasza specjalność, zarówno jeśli chodzi o nagrobki dziecięce jak i każdy inny rodzaj nagrobków.