DYŻUR TELEFONICZNY codziennie od 7:00 do 18:00 +48 608 353 008 lub +48 17 85 86 514
Aby pamięć o naszych bliskich trwała wiecznie...

Nagrobki Dziecięce

Oferujemy indywidualnie wykonane nagrobki dziecięce, dostosowane do Państwa preferencji, z opcjami personalizacji tablicy napisowej w tym literami piaskowanymi, kutymi, i metalowymi. Zapewniamy wsparcie w tych trudnych chwilach, oferując transport na wystawy w Rzeszowie oraz na cmentarz, a także zajmujemy się montażem nagrobka.

Podejmij właściwą decyzję

Jaki rodzaj nagrobka dziecięcego wybrać?

Standardowe pomniki dla dzieci przyjmują wysokość 20-25 cm. Mogą być wykonane w różnym kształcie, w tym m.in. z krawędziami prostymi i profilowanymi, zakończone fazą lub ćwierćwałkiem.  Wzory nagrobków mogą przybierać formę zarówno sarkofagu bez tablicy oraz nagrobka z tablicą napisową.

Wszystkie nasze nagrobki dziecięce wykonane są z granitu, a więc kamienia naturalnego.

Granit jest odporny na wahania temperatury i wilgoci oraz na inne warunki atmosferyczne i inne uszkodzenia mechaniczne.

Na co zwrócić uwagę?

O czym warto pamiętać przy wyborze nagrobka dziecięcego?

Przy wyborze nagrobka dziecięcego warto jest zwrócić uwagę na wzór nagrobka oraz kolor. Dysponujemy wieloma pięknymi nagrobkami z tablicami w kształcie serca, lub o dowolnym innym kształcie. Doskonale sprawdzają się delikatne jasne kolory. Polecamy także galanterię w postaci np. różyczek tudzież aniołków. Są to odlewy z brązu, srebra, złota lub odlewy z tworzywa sztucznego pokryte złotą, srebrną lub inną farbą. Zdecydowanie upiększy to nagrobek.

 

Zachęcamy do kontaktu. Zaprojektujemy dla Państwa najwyższej klasy nagrobek w dobrej cenie. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby czuli się Państwo komfortowo.

Galeria

Opinie klientów

Zobacz co inni klienci sądzą o współpracy z nami

Lucja Pasek
Lucja Pasek
2023-12-29
Zlecenie wykonane starannie, szybko i zgodnie z oczekiwaniami. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam.
Krzysztof Kiedrzyński
Krzysztof Kiedrzyński
2023-12-23
Polecam ten zakład że względu na staranność wykonanych prac, informowanie na bieżąco o etapach roboty (zdjęcia), dyspozycyjność właściciela firmy, przystępne ceny.
Jan Muzyka
Jan Muzyka
2023-12-23
Staranność wykonania, terminowość, ceny przystępne, dyspozycyjność szefa w kontaktach , miła załoga _ Zakład godny polecenia.
Izabela Zimirowicz
Izabela Zimirowicz
2023-12-17
Serwis był wykonany bardzo dobrze. Termin dotrzymany. Firma godna polecenia. Dorota.
Aneta Szczepańska
Aneta Szczepańska
2023-12-15
Szczerze polecam! Solidnie, szybko i co najważniejsze, stały kontakt z firmą (zdjęcia i powiadomienia jak postępuje praca i co zostało zrobione).
achaja
achaja
2023-12-12
Dobra robota, piękny grawer wykonany nietypową, starą czcionką. Polecam????
Ewa Pohorecka
Ewa Pohorecka
2023-12-11
Serdecznie polecam. Znakomita współpraca i wykonanie. Wszystko szybko, z odpowiednim doradztwem i życzliwością. Mieszkam poza Rzeszowem więc większość decyzji i modyfikacje były zdalne. Praca była trudna, bo na starym, wielkim grobowcu trzeba było dobrać i postawić zgrabną i proporcjonalną attykę. W czasie pracy zmieniałam koncepcję. Spotkałam wielką cierpliwość i profesjonalizm we wszystkich zleconych pracach. Polecam serdecznie i pozostaję z wdzięcznością
Janusz Piejko
Janusz Piejko
2023-12-11
Gorąco i z przyjemnością polecam firmę Profil Granit. Nagrobek i kostka wokół nagrobka wykonane profesjonalnie, starannie i co najważniejsze w terminie. P.Dariusz na bieżąco informował nas o przebiegu prac przesyłając zdjęcia. Jeszcze raz podkreślam firma super!!!! Tylko firma Profil Granit!!!
Ga P
Ga P
2023-12-07
Przyjemna i profesjonalna obsługa, która służy swoją radą. Sama usługa szybko i bardzo dobrze wykonana. Polecam
Bernadetta Kozak
Bernadetta Kozak
2023-12-07
Bardzo polecam tą firmę. Miła obsługa klienta oraz solidna praca godna polecenia. ????

Zapraszamy na ekspozycję nagrobków w Rzeszowie

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością umówimy się z Państwem na indywidualne spotkanie aby zaprezentować nasze nagrobki granitowe i aby ustalić szczegóły ich wykonania.

Nasze nagrobki granitowe zobaczysz na ekspozycji, która znajduje się w Rzeszowie przy wjeździe na cmentarz Wilkowyja.

Wystawa czynna:
Pn.– Pt. 8-16 Sob 8-14
Formularz wyceny

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami. wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.