DYŻUR TELEFONICZNY codziennie od 7:00 do 18:00 +48 608 353 008 lub +48 17 85 86 514
Aby pamięć o naszych bliskich trwała wiecznie...

Nagrobki urnowe

Oferujemy szeroki wybór nagrobków urnowych – od standardowych wymiarów do indywidualnych projektów, dostępne w wersjach pojedynczych lub na kilka urn, z opcją tablicy napisowej. Nasze nagrobki są dostępne w stylach nowoczesnych i tradycyjnych, z możliwością personalizacji poprzez dodatki takie jak krzyże, wazony, lampiony oraz grawerowanie.

Nagrobki urnowe - rodzaje

Nagrobki urnowe ziemne

Są to nagrobki, w których urna jest pochowana bezpośrednio do ziemi. W tym przypadku nagrobek jest montowany na betonowej ramce aby nie znajdował się bezpośrednio na ziemi. Można stworzyć nagrobek zarówno na jedną urnę lub na więcej niż jedną. Są one rzadko stosowane. O wiele częściej stosuje się nagrobki postawione na piwnicach betonowych.

Nagrobki urnowe na piwnicach betonowych

Ten rodzaj nagrobków jest o wiele częściej stosowany. Zazwyczaj koszt wybudowania piwnicy na urny jest bardzo niski, zwłaszcza na polach urnowych w wydzielonej strefie na cmentarzu. Nagrobki w tym przypadku montuje się bezpośrednio na takiej piwnicy. Najczęściej wykonywane przez nas nagrobki urnowe znajdują się w dzielnicy urnowej gdzie ich wielkość wynosi 1m x 1m. W piwnicy pod takim nagrobkiem można pochować 4 urny. Można także wybudować piwnicę dwupoziomową, która pomieści 8 urn.

Kiedy wybrać nagrobek granitowy urnowy?

Z pewnością jednym z plusów tego wyboru jest niższa cena nagrobka urnowego niż w przypadku nagrobka do pochówku trumny. Powodem różnicy ceny jest przede wszystkim mniejsza ilość granitu, który użyjemy do jego wykonania oraz mniejsza ilość pracy przy takim nagrobku.

Podejmij właściwą decyzję

O czym warto pamiętać przy wyborze nagrobka urnowego?

Warto wziąć pod uwagę wykonania piwnicy pod nagrobek. Cena takiej piwnicy jest bardzo niska a ułatwi to dalszy pochówek kolejnych urn. Warto też przemyśleć konstrukcje nagrobka aby umożliwiał on pochówek kolejnych urn bez konieczności demontażu całego nagrobka

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę granitów w różnych kolorach oraz opcje nagrobków z nakrywą z napisami lub z dodatkową tablicą napisową, zapewniając estetyczny i godny podziwu efekt.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby skorzystać z profesjonalnych porad i wybrać idealny nagrobek urnowy, gwarantujący satysfakcję z jakości wykonania.

Galeria

Opinie klientów

Zobacz co inni klienci sądzą o współpracy z nami

Lucja Pasek
Lucja Pasek
2023-12-29
Zlecenie wykonane starannie, szybko i zgodnie z oczekiwaniami. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam.
Krzysztof Kiedrzyński
Krzysztof Kiedrzyński
2023-12-23
Polecam ten zakład że względu na staranność wykonanych prac, informowanie na bieżąco o etapach roboty (zdjęcia), dyspozycyjność właściciela firmy, przystępne ceny.
Jan Muzyka
Jan Muzyka
2023-12-23
Staranność wykonania, terminowość, ceny przystępne, dyspozycyjność szefa w kontaktach , miła załoga _ Zakład godny polecenia.
Izabela Zimirowicz
Izabela Zimirowicz
2023-12-17
Serwis był wykonany bardzo dobrze. Termin dotrzymany. Firma godna polecenia. Dorota.
Aneta Szczepańska
Aneta Szczepańska
2023-12-15
Szczerze polecam! Solidnie, szybko i co najważniejsze, stały kontakt z firmą (zdjęcia i powiadomienia jak postępuje praca i co zostało zrobione).
achaja
achaja
2023-12-12
Dobra robota, piękny grawer wykonany nietypową, starą czcionką. Polecam????
Ewa Pohorecka
Ewa Pohorecka
2023-12-11
Serdecznie polecam. Znakomita współpraca i wykonanie. Wszystko szybko, z odpowiednim doradztwem i życzliwością. Mieszkam poza Rzeszowem więc większość decyzji i modyfikacje były zdalne. Praca była trudna, bo na starym, wielkim grobowcu trzeba było dobrać i postawić zgrabną i proporcjonalną attykę. W czasie pracy zmieniałam koncepcję. Spotkałam wielką cierpliwość i profesjonalizm we wszystkich zleconych pracach. Polecam serdecznie i pozostaję z wdzięcznością
Janusz Piejko
Janusz Piejko
2023-12-11
Gorąco i z przyjemnością polecam firmę Profil Granit. Nagrobek i kostka wokół nagrobka wykonane profesjonalnie, starannie i co najważniejsze w terminie. P.Dariusz na bieżąco informował nas o przebiegu prac przesyłając zdjęcia. Jeszcze raz podkreślam firma super!!!! Tylko firma Profil Granit!!!
Ga P
Ga P
2023-12-07
Przyjemna i profesjonalna obsługa, która służy swoją radą. Sama usługa szybko i bardzo dobrze wykonana. Polecam
Bernadetta Kozak
Bernadetta Kozak
2023-12-07
Bardzo polecam tą firmę. Miła obsługa klienta oraz solidna praca godna polecenia. ????

Zapraszamy na ekspozycję nagrobków w Rzeszowie

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością umówimy się z Państwem na indywidualne spotkanie aby zaprezentować nasze nagrobki granitowe i aby ustalić szczegóły ich wykonania.

Nasze nagrobki granitowe zobaczysz na ekspozycji, która znajduje się w Rzeszowie przy wjeździe na cmentarz Wilkowyja.

Wystawa czynna:
Pn.– Pt. 8-16 Sob 8-14
Formularz wyceny

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami. wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.